Promocje Kino i fitness Restauracje i kawiarnie

Wydarzenia

Fabryka Prezentów Świętego Mikołaja

Przyjdź do Galerii Amber i weź udział w świątecznym konkursie z nagrodami o wartości 50 000 zł, w tym do wygrania konsole PS3!
Więcej

Mikołajki w Jupi Parku!

Przygotuj się do Świąt razem z nami! Zakupy z dzieckiem to nie lada wyzwanie, które staje się jeszcze trudniejsze, gdy na naszej liście zakupów pojawiają się prezenty. W gorącym okresie przedświątecznym warto skorzystać z pomocy JUPI PARKU, który zapewni dzieciom czas pełen atrakcji, a zabiegani rodzice będą mogli spokojnie zrobić świąteczne zakupy. 
Więcej

Andrzejki w Galerii Amber

Dzień, który dobrze wróży! W programie indywidualne seanse z wróżką i jasnowidzem, czary mary show dla dzieci, lanie wosku i inne wróżby andrzejkowe. Serdecznie zapraszamy!
Więcej

Czem Chata Bogata!

Wszystkich zwolenników tradycyjnych, polskich potraw zapraszamy na Jarmark Produktów Regionalnych! Najbliższy jarmark odbędzie się już w dn. 20-23 listopada!
Więcej

Magazyn pisany z myślą o Tobie

42 strony w dobrym stylu! Amber Magazine już dostępny! Zapraszamy do pobrania wersji elektronicznej magazynu.
Więcej

więcejNajnowsze promocje

Druga sztuka za 50% w Triumph

Już od dzisiaj specjalnie dla naszych klientów świąteczna oferta promocyjna! Druga sztuka za 50%! Upoluj ulubiony model, zrób prezent bliskiej osobie.
Do końca promocji zostało: 30 dni
Więcej

Świąteczna ZDRAPKOMANIA w Wójciku

Przyjdź do najbliższego salonu Wójcik i wygraj nawet 70% zniżki na wybrany asortyment! Wystarczy zrobić zakupy w salonie, odebrać zdrapkę i sprawdzić swoją wygraną.
Do końca promocji zostało: 26 dni
Więcej

Wyjątkowe prezenty w salonie Triumph

Z miłości do rzeczy pięknych i wyjątkowych, Triumph we współpracy z W.KRUK, stworzył dla Was szczególne prezenty! Zachwycające bransoletki z kultową koroną czekają na osoby, które zrobią zakupy w salonie Triumph powyżej 300 złotych.
Do końca promocji zostało: 26 dni
Więcej