Wydarzenia

W Galerii Amber miłość zawsze wygrywa!

16.02 - 16.02, 11:00 - 19:00

W Galerii Amber miłość zawsze wygrywa!

W dniach 9-16 lutego zrób zakupy w Galerii Amber (minimum 100 zł na max 2 paragonach) i zachowaj paragony. 16 lutego przyjdź na walentynkowe stoisko promocyjne, zarejestruj paragon i weź w udział w jednym z konkursów: Wygraj Klucz do Miłości i Wyścig o Miłość! Znajdziesz nas w godz. 11:00-19:00 przy scenie głównej Galerii Amber.

To Ty decydujesz czy w poszukiwaniu Klucza do Miłości walczysz o nagrodę rzeczową czy w Wyścigu o Miłość o nagrodę główną – voucher na wycieczkę dla 2 osób o wartości 2 000 zł!

Walentynkowe konkursy w Galerii Amber:

  • Klucz do Miłości: w zamkniętych kłódkami skrzyniach ukryliśmy walentynkowe prezenty dla Twojej Walentynki! Spośród wielu kluczy znajdź ten właściwy, otwierający kłódkę i odbierz piękne kwiaty, kubek w którym przygotujesz kawę dla ukochanej osoby lub walentynkowe breloczki dla niej i dla niego!
  • Wyścig po Miłość: kiedyś rycerz zdobywał serce damy mknąc na rumaku. W XXI wieku rumaków już nie ma, ale są samochody – także w wersji mini. Pokonaj w jak najkrótszym czasie zdalnie sterowanym samochodem miłosny labirynt i wygraj wycieczkę dla dwojga. Sprawdzaj na Facebooku aktualny ranking wyników (o godz. 12:30, 14:00; 15:30; 17:00; 18:30) i na bieżąco oceń swoje szanse na wygranie romantycznej wycieczki do Rzymu, Paryża, czy Wenecji. Ogłoszenie zwycięzcy 16 lutego o godz. 19:00. Dla zdobywców dwóch kolejnych miejsc przygotowaliśmy bilety do kina.

Nie ma przegranych! Waleczne serce i entuzjazm graczy nagradzamy drobnymi upominkami!

 

Dla najmłodszych warsztaty plastyczne „Zostań moją Walentynką”.
Wypatrujcie też hostess, które 14 lutego będą rozdawać słodkie upominki.

W godzinach 14:00 -18:00 przy zatoczce od strony salonu Douglas odbędzie się zbiórka krwi organizowania przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

Pobierz regulamin akcji promocyjnej [PDF]

Powrót
Oceń nas