Wydarzenia

WIELKIE OTWARCIE PIERWSZEGO SKLEPU TK MAXX W KALISZU!

22.02 - 22.02, 09:00 - 21:00

22 lutego o 9:00 do Kalisza zawitał pierwszy sklep TK Maxx, który został otwarty w Galerii Amber! To jeden z największych sklepów w galerii, w którym znajduje się aż 6 działów tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla dzieci oraz produkty dla domu. Wszystko prosto od znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polegał na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiadał innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Były odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, przed wejściem do sklepu było można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł do wydania w dniu otwarcia.

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Kalisza będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby. Na sklepowych półkach, z racji powoli zbliżającej się wiosny, pojawią się nieco lżejsze kurtki i płaszcze, sportowe bluzy, spodnie i buty idealne do przywitania cieplejszych dni. Nie zabraknie też wysokiej jakości produktów dla dzieci czy artykułów do dekoracji wnętrz, które pozwolą wprowadzić wiosenne akcenty w mieszkaniu.


 

Regulaminy konkursów organizowanych w ramach otwarcia TK MAXX:

1. Regulamin konkursu "Galeria Amber1" do pobrania tutaj

Powrót
Oceń nas