Stylista


Poszukujesz swojego stylu? Chcesz całkowicie zmienić swój wizerunek? A może lubisz mieć garderobę zgodną z bieżącymi trendami?

Zapraszamy na zakupy ze znanym stylistą, Pawłem Marczewskim!

Paweł Marczewski współpracuje z Małgorzatą Rozenek-Majdan a także występuje jako ekspert modowy w programach śniadaniowych takich jak Dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie.

Sobota 16 października to kolejna okazja, aby wybrać się ze stylistą na zakupy w Amber. Podczas spotkania dowiesz się, jakie ubrania pasują do swojej sylwetki i na co zwracać uwagę przy doborze garderoby. Wspólne zakupy trwają 1,5 godziny, spotkanie jest indywidualne, bezpłatne i nie zobowiązuje do zakupu!
Zakupy ze stylistą będą odbywać się w godzinach 13:30-19:00.

Jak zapisać się na zakupy ze stylistą?
Zgłoś się do nas, korzystając z poniższego formularza. Skontaktujemy się Tobą, żeby potwierdzić godzinę spotkania.
Możesz także zapisać się stacjonarnie w naszym centrum, w Punkcie Informacyjnym. Punkt znajduje się na poziomie 0 i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00.
Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do korzystania z usługi "Formularz zapisu" zgodnie art. 6 ust 1 lit a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku zgodnie z oświadczeniem dostępnym na stronie galeria-amber.com.pl [Pełna treść oświadczenia]Oceń nas